(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ropa de dos personas, dos bicis, un sofá de 1,90, 10 cajas de libros y otras 10 de objetos personale (Nr 5787010)

Ropa de dos personas, dos bicis, un sofá de 1,90, 10 cajas de libros y otras 10 de objetos personale

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 641.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, San Sebastian

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, A Coruna

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.