(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-25 18:15

ropa y zapatos

(Nr 2414312)
ropa y zapatos

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, należy wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Seul, Korea Południowa

1 mar 2018

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny