(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 19:00

Router HT50QT-7

(Nr 1878098)
Router HT50QT-7

Marka i model:

ROUTER HT50-7

Waga w kg:

90.00

Dystans: 1074.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 01:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-01

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko na pozór. Odpowiednio umocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą wyłącznie 2, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Ważne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Haslum, Norwegia

Termin elastyczny