(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 19:00

Router HT50QT-7

(Nr 1878098)
Router HT50QT-7

Marka i model:

ROUTER HT50-7

Waga w kg:

90.00

Dystans: 1074.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 83268
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 01:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-01

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Trudne - chociaż tylko pozornie. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie dwie, bowiem posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sandvika, 1344, Norwegia

Termin elastyczny