(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 13:55

ROVER 400

(Nr 2116449)

Marka i model:

ROVER 400SRI

Waga w kg:

1000.00

Budżet zlecenia [€]:

40

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 47.00 km

Informacje dodatkowe:

MEDIUM SIZED HATCHBACK 5 DOOR

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się pamiętać również, faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Gloucester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Worcester, Wielka Brytania

Termin elastyczny