(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-02 12:40

Rower

(Nr 1824626)

Waga w kg:

15.00

Dystans: 373.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower bez przedniego koła, odkrecone podała i kierownica. Zapakowane w pudło.

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

ID firmy: 7416
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 08:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 40947
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 20:05

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-08, 20:04

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź nabyć właściwy karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby albo przerzutki należy osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu należy zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Haczów, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sieradz, Polska

7 cze 2017