(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-02 12:40

Rower

(Nr 1824626)

Waga w kg:

15.00

Dystans: 373.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower bez przedniego koła, odkrecone podała i kierownica. Zapakowane w pudło.

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 08:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości:

150 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 20:05

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-08, 20:04

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję przewozu dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome elementypedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby bądź przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Haczów, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sieradz, Polska

7 cze 2017