(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 16:17

Rower

(Nr 1826770)
Rower

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 316.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 68207
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 19:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-05, 19:13

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania bądź nabyć odpowiedni karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Szwoleżerów, Ząbki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kryłowska 97, Mircze, 22-530, Polska

Termin elastyczny