(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 16:17

Rower

(Nr 1826770)
Rower

Waga w kg:

10.00

Dystans: 316.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 19:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-05, 19:13

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję transportu jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też nabyć odpowiedni karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementypedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto osłonić makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców chroniących rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 . Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Szwoleżerów, Ząbki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kryłowska 97, Mircze, Polska

Termin elastyczny