(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 13:02

rower

(Nr 1828391)
rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 491.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek wtorek-środa, dostawa środa-czwartek.

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję przewozu dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców chroniących paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Lubin, Polska

Od 15 cze 2017 do 18 cze 2017

Adres i termin dostawy

Chałupy, Władysławowo, Polska

Od 19 cze 2017 do 25 cze 2017