(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 13:02

rower

(Nr 1828391)
rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 491.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek wtorek-środa, dostawa środa-czwartek.

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu czy też nabyć pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić gazetami czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Lubin, Polska

Od 15 cze 2017 do 18 cze 2017

Adres i termin dostawy

Chałupy, Władysławowo, Polska

Od 19 cze 2017 do 25 cze 2017