(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 14:05

Rower

(Nr 1828556)
Rower

Dystans: 1196.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 13035
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 15:01

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-06-05, 18:00

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo zakupić właściwy karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Poland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

5321 GV Hedel, Holandia

Termin elastyczny