(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 14:05

Rower

(Nr 1828556)
Rower

Dystans: 1196.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 15:01

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-06-05, 18:00

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu albo nabyć taki karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

Gdańsk, Poland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

5321 GV Hedel, Holandia

Termin elastyczny