(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-27 10:45

rower

(Nr 1873634)
rower

Marka i model:

rower

Waga w kg:

25.00

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 1408.00 km

Informacje dodatkowe:

wymiary dl - 140 szer - 20 wys - 90

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 503088
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 11:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (2)

Marcin J. (Zleceniodawca)
29-06-2017, 17:06
Witam Mam pytanie odnośnie wysyłki roweru... czy cena podlega negocjacji? Pozdrawiam
Marcin J. (Zleceniodawca)
29-06-2017, 17:16
oferta jest nadal aktualna? w sensie czy dalej ma pan/pani mozliwosc przewiezienia tego roweru?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to często wartościowe ładunki, które wyglądają na dosyć niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - chociaż tylko złudnie. Poprawnie przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne są 4 liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach auta i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Krakowska 13A, Jasło, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sprongenloet 5D, Honselersdijk, Holandia

Termin elastyczny