(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-27 10:45

rower

(Nr 1873634)
rower

Marka i model:

rower

Waga w kg:

25.00

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 1408.00 km

Informacje dodatkowe:

wymiary dl - 140 szer - 20 wys - 90

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 11:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (2)

MegaCrun
29-06-2017, 17:06
Witam Mam pytanie odnośnie wysyłki roweru... czy cena podlega negocjacji? Pozdrawiam
MegaCrun
29-06-2017, 17:16
oferta jest nadal aktualna? w sensie czy dalej ma pan/pani mozliwosc przewiezienia tego roweru?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się całkiem niełatwe do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie pozornie. Poprawnie zamocowany motocykl w 100% przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą zaledwie dwie, gdyż posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Krakowska 13A, Jasło, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sprongenloet 5D, Honselersdijk, Holandia

Termin elastyczny