(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-25 17:47

Rower

(Nr 2114580)
Rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 349.00 km

Informacje dodatkowe:

Brak kartonu

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 257402
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 18:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam przed zaakceptowaniem konieczny kontakt na clicktrans; codziennie jezdzimy na trasie warszawa-rzeszow; rower bylby do odebrania w rzeszowie; pruszkow zaladujemy

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź nabyć taki karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, małych kartonach albo osłonić wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić gazetami czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców osłaniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Pruszków, 05-800, Polska

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Szówsko, Polska

Termin elastyczny