(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-25 17:47

Rower

(Nr 2114580)
Rower

Waga w kg:

30.00

Dystans: 349.00 km

Informacje dodatkowe:

Brak kartonu

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 18:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam przed zaakceptowaniem konieczny kontakt na clicktrans; codziennie jezdzimy na trasie warszawa-rzeszow; rower bylby do odebrania w rzeszowie; pruszkow zaladujemy

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję transportu rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu czy też nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementypedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 . Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Pruszków, Polska

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Szówsko, Polska

Termin elastyczny