(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 16:11

Rower

(Nr 2116749)
Rower

Waga w kg (łączna):

13.00

Dystans: 1979.00 km

Informacje dodatkowe:

Jak w nagłówku. Standardowy rower górski. Rower będzie przygotowany do transportu ( odkręcone koła itp. oraz zabezpieczony,)

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 18:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-12-10

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony OCP na czas przewozu do 100.000 eu. Transport bez przeładunków . Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. List przewozowy cmr. ZAWSZE WYSTAWIAMY SAMI . Faktura vat Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (4)

Arkadiusz W. (Zleceniodawca)
01-11-2017, 10:12
Dzień dobry kiedy możliwy jest transport/załadunek z Pani/Pana strony i i czy zajmuje on jak w opisie 6 dni? Rower w zasadzie można odebrać od czwartku...
SŁAWOMIR S. (Przewoźnik)
02-11-2017, 09:13
odbiór możliwy w połowie listopada
Arkadiusz W. (Zleceniodawca)
07-11-2017, 22:47
dobry wieczór jakaś konkretna data? ile zajmie transport? dziękuje
SŁAWOMIR S. (Przewoźnik)
08-11-2017, 09:42
konkrety jak bedzie ustalona trasa, tak jak pisałem wcześniej połowa listopada , od momentu odbioru do dostarczenia 5 dni roboczych
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie kupić stosowny karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów osłaniających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Stockton-on-Tees, Wielka Brytania

Od 4 lis 2017 do 14 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kończyce Małe, 43-525, Polska

Od 6 lis 2017 do 19 lis 2017