(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 16:11

Rower

(Nr 2116749)
Rower

Waga w kg:

13.00

Dystans: 1979.00 km

Informacje dodatkowe:

Jak w nagłówku. Standardowy rower górski. Rower będzie przygotowany do transportu ( odkręcone koła itp. oraz zabezpieczony,)

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 18:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-12-10

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony OCP na czas przewozu do 100.000 eu. Transport bez przeładunków . Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. List przewozowy cmr. ZAWSZE WYSTAWIAMY SAMI . Faktura vat Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (4)

takeo87
01-11-2017, 10:12
Dzień dobry kiedy możliwy jest transport/załadunek z Pani/Pana strony i i czy zajmuje on jak w opisie 6 dni? Rower w zasadzie można odebrać od czwartku...
monika-trans
02-11-2017, 09:13
odbiór możliwy w połowie listopada
takeo87
07-11-2017, 22:47
dobry wieczór jakaś konkretna data? ile zajmie transport? dziękuje
monika-trans
08-11-2017, 09:42
konkrety jak bedzie ustalona trasa, tak jak pisałem wcześniej połowa listopada , od momentu odbioru do dostarczenia 5 dni roboczych
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję przewozu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, małych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie należy osłonić gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Stockton-on-Tees, Wielka Brytania

Od 4 lis 2017 do 14 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kończyce Małe, Polska

Od 6 lis 2017 do 19 lis 2017