(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-16 09:57

Rower (Nr 2159067)

Rower

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

96

Waga w kg (łączna):

23.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1892.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to urządzenia, które najczęściej spotykamy na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W sporo przypadkach sprzęt treningowy dużo waży oraz z trudem można przewieźć go samemu.

    Sprzęt sportowy powinien być solidnie zapakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie wykorzystać oryginalne kartony. Jeśli sprzęt może ulegnąć uszkodzeniu, bezpiecznie jest wykorzystać do ochrony takie surowce jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozmontować i zapakować wszystkie części odrębnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz skrzyni – postarajmy się zatem o to, żeby luźne obszary w paczce wypełnić gazetami lub folią bąbelkową. Elementy nie mogą przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego rzutuje odległość pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.

Adres i termin nadania

Łodygowice, Polska

17 lis 2017

Adres i termin dostawy

Exeter, Wielka Brytania

Termin elastyczny