(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-17 20:42

Rower

(Nr 2162580)
Rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1174.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 27 gru 2017 do 29 gru 2017

Adres i termin dostawy

Nijmegen, Holandia

Od 1 sty 2018 do 7 sty 2018