(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-14 16:21

Rower

(Nr 2223660)
Rower

Waga w kg (łączna):

11.00

Dystans: 1799.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby albo przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Bobolice, 42-320, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

Termin elastyczny