(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-26 22:01

ROWER

(Nr 2242749)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 277.00 km

Informacje dodatkowe:

ROWER LISTONOSZA

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 66617
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 18:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

289 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 289 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu albo kupić właściwy karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle warto zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów osłaniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Karola Świerczewskiego, Jarocin, 63-200, Polska

Od 3 sty 2018 do 4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Zygmunta Krasińskiego 1, Warszawa, 01-606, Polska

Od 4 sty 2018 do 14 sty 2018