(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-26 22:01

ROWER

(Nr 2242749)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 277.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu albo kupić właściwy karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle warto zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów osłaniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Karola Świerczewskiego, Jarocin, 63-200, Polska

Od 3 sty 2018 do 4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Zygmunta Krasińskiego 1, Warszawa, 01-606, Polska

Od 4 sty 2018 do 14 sty 2018