(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-29 23:56

Rower

(Nr 2247675)
Rower

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 554.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, należy wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elbląg, 82-300, Polska

Termin elastyczny