(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-01 00:50

Rower

(Nr 2249262)
Rower

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 2141.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania lub nabyć stosowny karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie umieścić w osobnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie opłaca się zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw osłaniających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

11 sty 2018