(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-03 20:25

Rower

(Nr 2254179)
Rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1790.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

590 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 15:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się osadzić w oddzielnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie warto zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kłodzko, Polska

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Liverpool, Wielka Brytania

11 sty 2018