(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 09:52

Rower

(Nr 2254869)
Rower

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 554.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elbląg, 82-300, Polska

Termin elastyczny