(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-26 20:11

Rower

(Nr 2324540)
Rower

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 757.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić makulaturą lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny