(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-29 12:46

rower

(Nr 2331100)
rower

Waga w kg (łączna):

9.00

Dystans: 425.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić właściwy karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy odkręcić i ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw chroniących rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Skawina, 32-020, Polska

Od 29 sty 2018 do 30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

Od 30 sty 2018 do 31 sty 2018