(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-30 12:13

rower

(Nr 2334840)
rower

Waga w kg (łączna):

17.00

Dystans: 1573.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru warto ułożyć w odrębnych, małych kartonach albo osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Oksford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Słupsk, 76-200, Polska

Termin elastyczny