(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-30 13:38

rower

(Nr 2335228)
rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 504.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła czy też nabyć taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie należy osłonić gazetami czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców ochraniających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Terespol, 21-550, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Frydrychowice, Polska

3 lut 2018