(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-31 12:50

rower

(Nr 2338624)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1460.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła bądź kupić stosowny karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie należy osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów chroniących jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

11 lut 2018