(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-31 12:50

rower

(Nr 2338624)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1460.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

11 lut 2018