(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-24 18:02

Rower (Nr 2411780)

Rower

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 1713.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto umieścić w odrębnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców chroniących przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Clevedon, BS21, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

Termin elastyczny