(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-02-26 14:47

Rower (Nr 2417268)

Rower

Długość [m]:

145

Szerokość [m]:

15

Wysokość [m]:

125

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 906.00 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda transportowa tworzy bazę aktualnych zamówień oraz zapewnia firmom transportowym odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy przewozowej, należy dokonać rejestracji – opcja ta jest absolutnie za darmo. Następnie powinno się dodać swoje ogłoszenie (kiedy jesteś zleceniodawcą) lub wyszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (w momencie, gdy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń w kraju i za granicą, a zleceniodawcom - możliwość przedstawienia swoich rzeczy setką firm transportowym, które w lot oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia transportowe dla rozmaitego typu ładunków. Zleceniodawcy mają możliwość zgłosić transport w ramach następujących kategorii, np.: przeprowadzki, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, pojazdy zabytkowe, quady, skutery wodne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, kontener, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, zwierzęta oraz dużo innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń transportowych zaliczają się: transport motocykli, przewóz palet, jak również giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych przesyłek są zlecenia przewozowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 t.

Adres i termin nadania

Iława, Polska

3 mar 2018

Adres i termin dostawy

Stade, Niemcy

10 mar 2018