(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-22 17:03

rower

(Nr 2615056)

Waga w kg (łączna):

17.20

Dystans: 431.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu albo zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Aleksandrów Łódzki, 95-070, Polska

23 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Koszalin, 75-137, Polska

Termin elastyczny