(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-28 22:51

rower

(Nr 2642100)
rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1529.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też zakupić stosowny karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, małych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów chroniących jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Dudley, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowogard, 72-200, Polska

Termin elastyczny