(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 02:30

Rower

(Nr 2642340)
Rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1802.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ulokować w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Middlesbrough, TS1 9TE, Wielka Brytania

11 maj 2018

Adres i termin dostawy

Jastrowie, 64-915, Polska

16 maj 2018