(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 09:53

Rower

(Nr 2642664)
Rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 272.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła bądź kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu należy zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 29 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 29 kwi 2018 do 6 maj 2018