(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 18:15

rower

(Nr 2644032)
rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 149.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się ulokować w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Garbów Drugi, 21-080, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny