(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 20:10

rower

(Nr 2644408)
rower

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1331.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów chroniących rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny