(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 08:26

Rower (Nr 2743468)

Rower

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

14.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 934.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fenstad, Norwegia

Termin elastyczny