(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 10:02

Rower (Nr 2748744)

Rower

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 13.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu albo kupić właściwy karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w osobnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw chroniących paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Syta 142, Warszawa, 02-987, Polska

Termin elastyczny