(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-27 16:05

Rower (Nr 2755696)

Rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2259.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź zakupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy odkręcić i usunąć wszystkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Od 30 maj 2018 do 5 cze 2018

Adres i termin dostawy

Olsztyn, 10-170, Polska

7 cze 2018