(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 18:07

Rower

(Nr 3002132)
Rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 654.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić taki karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach lub osłonić fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wetter, 35083, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sobótka, Polska

Termin elastyczny