(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 12:15

rower

(Nr 3005556)
rower

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 1123.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu czy też kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle warto poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Ślemień, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stockach, 78333, Niemcy

Termin elastyczny