(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 16:40

Rower

(Nr 3007016)
Rower

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 455.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub zakupić taki karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 24 lip 2018 do 25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Białogard, 78-200, Polska

Termin elastyczny