(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-07-24 21:22

Rower

(Nr 3008400)
Rower

Marka i model:

Rower sportowy

Waga w kg (łączna):

10.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 455.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 532698
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-08-2018, 07:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-10 do 2018-08-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-08-12, 07:44

Opis oferty:

Witam dzisiaj mogę zabrać

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (2)

Jolanta W. (Zleceniodawca)
10-08-2018, 18:12
Panie Andrzeju bardzo dziękuję za złożenie propozycji, tylko czy ta usługa mogła by być dostępna od 13 sierpnia straciłam jaka kolejek nadzieję wiec na którelka dni wyjechalam
Andrzej C. (Przewoźnik)
10-08-2018, 18:40
Pomyślimy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motocykle i skutery to często kosztowne towary, które wyglądają na ogólnie trudne do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - aczkolwiek tylko pozornie. Prawidłowo umocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej rysy.

            Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, obowiązkowe są 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem dwie, ponieważ posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta oraz między przewożonymi rzeczami.

Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w aucie.

            Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niepewne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

            Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 24 lip 2018 do 13 sie 2018

Adres i termin dostawy

Białogard, 78-200, Polska

Termin elastyczny