(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 22:35

Rower

(Nr 3008672)
Rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 458.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić stosowny karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie ulokować w osobnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Gryfino, 74-100, Polska

Od 25 lip 2018 do 27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Od 25 lip 2018 do 27 lip 2018