(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2019-01-05 16:29

rower (Nr 3720953)

rower

Waga w kg (łączna):

22.00

Dystans: 1188.00 km

Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy transportujemy nowy rower warto zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu czy też nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru najlepiej osadzić w osobnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie opłaca się zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leiden, 2312KP, Holandia

Termin elastyczny