(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

rower (Nr 4711782)

rower

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10.5

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Antoniew

1 sie 2019

Adres i termin dostawy

Australia, Victoria, Melbourne

28 sie 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle znajdują się na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się także przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt treningowy dużo waży oraz ciężko przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony podczas transportu. Najlepiej jest wziąć oryginalne kartony. Jeśli urządzenie może ulegnąć awarii, należy wykorzystać do osłony takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go rozkręcić oraz zapakować wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy więc o to, aby niezapełnione przestrzenie w skrzyni zapchać materiałami lub styropianem. Przedmioty nie mogą przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego rzutuje odległość między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i gabaryty, jak również ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 złotych.