(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower (Nr 4822088)

Długość [m]:

2.45

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 523.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 1 sie 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Podstolice

Od 1 sie 2019 do 31 sie 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zwykle spotykamy w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i z trudem można przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy musi być należycie popakowany oraz osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej jest wziąć oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może łatwo ulec defektowi, bezpiecznie jest użyć do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby części, należy go rozłożyć oraz osłonić wszystkie części z osobna - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku skrzyni – zadbajmy więc o to, żeby puste przestrzenie w kartonie zapchać materiałami lub styropianem. Sprzęt nie powinny przemieszczać się w środku skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu treningowego rzutuje trasa pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i wymiary, a także ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.