(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower (Nr 5302522)

Rower

Waga w kg (łączna):

20

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1445.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Heusden

Od 11 lis 2019 do 29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Brzozów

Od 28 lis 2019 do 25 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.