Rower (Nr 6421490)

Rower

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 2359.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Od 8 sie 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Derry, Londonderry

Od 10 sie 2020 do 30 wrz 2020


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też kupić właściwy karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach lub osłonić fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców ochraniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.