(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower (Nr 7551461)

Rower
Waga
Sztuk
Rower
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Dystrykt Kolumbii, Waszyngton

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 24 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła lub nabyć odpowiedni karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie należy zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców chroniących paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.