Rower (Nr 7591529)

Rower
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rower
119 x 20 x 90 cm
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
3470 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Portugalia, Faro District, Faro

Od 20 sie 2021 do 21 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa tworzy bazę bieżących zamówień oraz zapewnia firmom przewozowym odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy przewozowej, wystarczy utworzyć konto – opcja ta jest całkowicie za darmo. Następnie trzeba dodać swoje ogłoszenie (gdy jesteś zlecającym przewóz) lub znaleźć ofertę na wyznaczonej trasie (gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do wielu tysięcy ogłoszeń w Polsce i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - sposobność zademonstrowania swoich rzeczy setką firm transportowym, które w lot oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia transportowe dla przeróżnego typu ładunków. Zleceniodawcy mogą zlecić transport w ramach wielu kategorii, przykładowo: meble, samochody, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery śnieżne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, łodzie motorowe, kajaki, pasażerowie jak i wiele innych. Do wziętych kategorii ofert przewozowych zaliczają się: transport samochodów, transport palet oraz giełda przeprowadzek. Dużą większość wystawionych przesyłek tworzą zlecenia transportowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 t.