(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower (Nr 8235016)

Waga
Sztuk
Rower
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
989 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Belgia, Region Flamandzki, Zutendaal

Od 14 gru 2021 do 23 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Oleśnica

Od 15 gru 2021 do 31 gru 2021


Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić taki karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba odkręcić oraz usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.