(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 13:41

Rower: 1800x300x1200 (Nr 2749856)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 295.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić pasujący karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Od 25 maj 2018 do 28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Żory, Polska

28 maj 2018