(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 10:53

Rower 24 cale wymiary 150 cm x 85 cm x 16 cm.bez kartonu zabezpieczony folia babelkaowa waga 15.5kg. (Nr 2752480)

Rower 24 cale wymiary 150 cm x 85 cm x 16 cm.bez kartonu zabezpieczony folia babelkaowa waga 15.5kg.

Waga w kg (łączna):

15.50

Dystans: 231.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić właściwy karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców zabezpieczających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

osiedle Zachód 73, Stargard, Polska

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Białe Błota, Polska

30 maj 2018